^ Back to Top
facebook

O Firmie

Centrum Szkolenia i Terapii „ SMILE” jest placówką edukacyjną i terapeutyczną oferującą : szkolenia z zakresu kynologii dla właścicieli i ich psów w różnym wieku, szkolenia i kursy zawodowe dla ludzi, zajęcia terapeutyczne z udziałem psa (dogoterapię) oraz zajęcia terapeutyczne dla ludzi (relaksacja, muzykoterapia, wizualizacja, pedagogika zabawy, socjoterapia, terapia zajęciowa) oraz domowy hotelik dla psów. 

Szkolimy psy metodą pozytywnych wzmocnień- proponujemy Państwu szkolenie przy użyciu smakołyków, klikera, metod naturalnych. 

Wychowujemy psy i szkolimy ludzi, psy są naszą pasją… Zawsze dostosowujemy szkolenie psa do jego potrzeb i możliwości oraz do potrzeb i możliwości jego właściciela. Stąd też łączymy różne metody szkoleniowe, dobierając je indywidualnie do każdego psa. 

Jesteśmy  mobilni, więc nie stanowi dla nas problemu dojechanie do domu klienta np. na szkolenie psa, zajęcia dogoterapeutyczne czy inną formę terapii dla uczestników. Udzielamy porad kynologicznych w zakresie zaburzonych zachowań psów. Przeprowadzamy egzaminy i szkolenia dla psów terapeutów/asystujących, pracujących w dogoterapii, z osobami niepełnosprawnymi, testy psychologiczne szczeniąt w hodowlach oraz psów w różnym wieku w domach klientów. Pomagamy wszystkim chętnym kupić psa, pasującego do danej rodziny ( jej możliwości, stylu życia, preferencji). Jesteśmy wszędzie, gdzie nas potrzebują psy i ich właściciele. Działamy na terenie województwa lubuskiego, ale jak trzeba jedziemy dalej. 

Prowadzimy także szkolenia, kursy, seminaria i warsztaty, obozy szkoleniowe z Psami dla ludzi - pasjonatów kynologii i zwierząt. 

Jako placówka edukacyjna prowadzimy szkolenia i kursy zawodowe dla ludzi oraz zajęcia terapeutyczne dla ludzi.

ZAJĘCIA PROWADZĄ SPECJALIŚCI W DZIEDZINIE ZACHOWAŃ PSÓW I LUDZI, TERAPII PSÓW I LUDZI ORAZ SZKOLENIA I WYCHOWANIA PSÓW, WYKWALIFIKOWANI PEDAGODZY, TERAPEUCI.

Kontakt

Centrum Szkolenia i Terapii ''SMILE''

Zakęcie 55

67-106 Otyń

tel: 695 783 304 

e-mail: urbanowska69@wp.pl